Xiaomi Mi Watch Strap

2,990 L

 

Mi Watch Strap është i përbërë nga një material i rehatshëm. Nuk ndryshon ngjyrë dhe është mjaft rezistent. Vjen në ngjyra të ndryshme të cilat mund t’i përshtasni mjaft mirë me stilin tuaj.

Ka stok

SKU: DUN1110 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Buckle material

Stainless steel

Strap material

TPU

Total length

252 mm (including watch body)

Adjustable length

130~220 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Watch strap ×3
Warranty Instructions ×1