OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Wireless Power Bank 10000mAh

7,490 L

 

PowerBank 10.000mAh nga Xiaomi. Karikim me fishe dhe wireless per te gjithe pajisjet qe e mundesojne kete metode karikimi.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Xiaomi Mi Action Camera Handheld Gimbal

16,990 L
 

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, White

Battery Capacity

10000 mAh

Battery type

Lithium-ion polymer battery

Mainly Compatible

Apple, SAMSUNG, Xiaomi

Power

37Wh

Operating temperature

5 – 35 Deg.C

Wireless transmission distance

5mm and less

Input

5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A

Output

Wireless: 10W max.
Wired: ( USB-A ) 5V 2.4A / 9V 2A / 12V 1.5A max.

Size

14.79 x 7.06 x 1.66 cm / 5.82 x 2.78 x 0.65 inches

Weight

0.2300 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim