SAPO ERDHI

Xiaomi Redmi 10A

9,490 L

 

Jepuni jetë filmave tuaj të preferuar në ekranin e madh 6,53″ me rezolucion HD+ të smartfonit Redmi 10A. Ky smartfon fuqizohet nga një bateri masive me kapacitet 5000 mAh e cila zgjat deri në 2 ditë, në rast të përdorimit të moderuar. Ka dizajn elegant dhe peshon shumë pak.

Color
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2022

Color

Graphite Gray

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE /

BODY
Dimensions

164.9 x 77.1 x 9 mm (6.49 x 3.04 x 0.35 in)

Weight

194 g (6.84 oz)

Build

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Battery

5000 mAh

Charging

Standard charging (10W)

Vendi i karikimit

Micro USB

MEMORY
Ram

2GB, 3GB

Memory Internal

32GB, 64GB

Card slot

microSDXC

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

6.53"

Display Resolution

720 x 1600 pixels

Display Protection

Unspecified

PLATFORM
Operating system
Chipset

MediaTek MT6762G Helio G25 (12 nm)

CPU

Octa-core

GPU

PowerVR GE8320

CAMERA
Main Camera

Single (13MP)

Features Main

LED flash

Video Main

1080p@30fps

Selfie Camera

Single (5MP)

Single Details

5 MP

Features Selfie

HDR

Video Selfie

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS

NFC

No

Radio

No

USB

microUSB 2.0

FEATURES
Sensors

Fingerprint (rear-mounted),
accelerometer,
proximity

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Smartphone

1 x Adapter

1 x Charging Cable

1 x Ejecting Tool

1 x Manual

Garancia e produktit

24 Muaj