Xiaomi Redmi Note 11

19,990 L21,990 L

 

Redmi Note 11 i ri gjendet në dyqanin tonë gati për të ardhur në shtëpi me ju. Tani me një ekran dot 90 Hz AMOLED FHD+, karikim të shpejtë 33 W Pro, çipin Snapdragon 680 6mm, kamerën katërkëndëshe 50 MP me AI, altoparlantët e dyfishtë… dhe shumë më tepër!

Color
Ram
Rom
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Announced

2022

Color

Graphite Gray, Star Blue, Twilight Blue

NETWORK
Technology

GSM / HSPA / LTE

BODY
Dimensions

159.9 x 73.9 x 8.1 mm (6.30 x 2.91 x 0.32 in)

Weight

179 g (6.31 oz)

SIM

Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY & CHARGING
Type

Li-Po 5000 mAh, non-removable

Charging

Fast charging 33W, 100% in 60 min (advertised)
Power Delivery 3.0
Quick Charge 3+

MEMORY
Card slot

microSDXC (uses shared SIM slot)

Ram

4GB, 6GB

Rom

128GB, 64GB

DISPLAY
Display Type

AMOLED

Display Size

6.43"

Display Resolution

1080 x 2400 pixels

Protection

Corning Gorilla Glass 3

PLATFORM
Operating system
Chipset

Qualcomm SM6225 Snapdragon 680 4G (6 nm)

CPU

Octa-core

GPU

Adreno 610

CAMERA
Quad

50 MP, f/1.8, 26mm (wide), PDAF
8 MP, f/2.2, 118˚ (ultrawide)
2 MP, f/2.4, (macro)
2 MP, f/2.4, (depth)

SELFIE CAMERA
Single

13 MP, f/2.4, (wide)

Video

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes (market/region dependent)

Infrared port

Yes

Radio

Unspecified

USB

USB Type-C 2.0, USB On-The-Go

FEATURES
Sensors

Fingerprint (side-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Redmi Note 11

1 x Adapter

1 x USB Type-C Cable

1 x SIM Eject Tool

1 x Quick Start Guide

 

Garancia e produktit

24 MUAJ