Xiaomi Redmi Pad 10.61″, 6GB, 128GB, Wi-Fi

23,990 L

 

Shfletoni shfaqjet, filmat dhe librat tuaj të preferuar në ekranin 10,61″. Kjo nuk është e gjitha, çdo qelizë e vetme në excel duket sikur është krijuar për t’u parë në këtë ekran, po ashtu edhe prezantimet. Shijoni një përvojë lëvizjeje të butë nëpër ndërfaqen e përdoruesit dhe argëtohuni. Lojëra me shpejtësi të rifreskimit me korniza që i përgjigjen çdo veprimi tuaj. 

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Graphite Gray, Silver

GENERAL
DIMENSIONS

250.5 x 158.1 x 7.1 mm (9.86 x 6.22 x 0.28 in)

WEIGHT

465 g (1.03 lb)

Connectivity

WiFi

DISPLAY
Screen size

10.61"

Display Resolution

1200 x 2000 pixels

Pixel per inch

220 ppi

Refresh rate

90Hz

Brightness

400nits (typ)

PLATFORM
Operating system
CHIPSET

MediaTek MT8781 Helio G99 (6nm)

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G57 MC2

MEMORY
Ram

6GB

Rom

128GB

Camera
MAIN CAMERA

8 MP, f/2.0, (wide), AF

VIDEO

1080p@30fps

SELFIE CAMERA

8 MP, f/2.3, 105° (ultrawide)

SELFIE VIDEO

1080p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No
24-bit/192kHz audio

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct

Bluetooth

5.2, A2DP, LE

GPS

No

NFC

No

Radio

No

USB

USB Type-C, USB On-The-Go

BATTERY
Type

Li-Po 8000 mAh, non-removable

Charging

18W wired

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Redmi Pad

1 x Adapter 

1 x USB Type- C Cable

1 x Manual 

 

Garancia e produktit

24 MUAJ