Xiaomi Redmi Smart Band Pro

5,490 L

 

Redmi Smart Band Pro vjen me ekran 1.47 inç Full AMOLED për sa më shumë pamje e kontroll. Pamjet janë plot ngjyra dhe dritë duke ju mundësuar të shihni qartë edhe nën dritën e diellit. Ora përmban më shumë se 110 modalitete sportive dhe ju ndihmon të monitoroni dhe ruani sasinë e kalorive të djegura, rrahjet e zemrës, dhe kohëzgjatjen e aktivitetit tuaj fizik. Shijoni të qënit në formë, me vetbesim dhe energjik me Redmi Smart Band Pro.

Ka stok

SKU: DUN1114-B Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS
Ofertë!

Xiaomi Mi Watch XMWTCL02

9,990 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M2101B1

Color

Black

BLUETOOTH VERSION

Bluetooth 5.0

PROCESSOR

Apollo 3.5

WATERPROOF / WATER-RESISTANT

5 ATM

Band Frame
Frame Material

2.5D tempered glass and Polycaprolactam, glass fiber reinforced

Band Strap
Adjustable length:

130-220mm

Material

TPU

Display Specification
Display Size

1.47“

Display Resolution

194*368

Display Type

AMOLED

Pixes Per Inch

282

Color Gamut

100% NTSC

Color Depth

8-bit

Brightness

up to 450nit, adjustable

Sensor
Details

• 6-axis sensor: low power-consumption 3-axis accelerometer and 3-axis gyroscope
• PPG heart rate sensor
• Light sensor

Battery
Battery type

200 mAh Lithium-ion polymer

Charging method

magnetic charging

Battery Life

14 days under typical usage mode
20 days under power saving mode

Operating Environment
Working temperature

-10℃ to 45℃

Charging temperature

0℃ to 45℃

Working humidity level

10%-90%RH (non-condensing)

Weight and Dimension
Dimension

42.05mm x 24.45mm x 10.15mm

Weight

15gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Band body

1 x Band strap

1 x Charging cable

1 x User manual