Xiaomi Router F490 4G LTE Mobile Wi-Fi

5,990 L

 

Router F490 4G LTE Mobile WiFi nga Xiaomi. 2.4GHz me shpejtësi deri në 150 Mbps e përshtatshme për përdorime të përditshme si navigim në internet, për të luajtur lojra online dhe për të parë video me rezolucion të lartë.

Ka stok

SKU: DUN1591-B Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Standards

IEEE 802.11 B/G/N

WiFi Speeds

4G LTE, Wi-Fi IEEE 802.11 B/G/N

WLAN

2.4 GHz, IEEE 802.11 b/g/n

Wi-Fi connection

Up 10 devices at same time

Micro SD slot

1 pcs

Micro SIM slot

1 pcs

Battery

2300 mAh

Weight

110 g

SUPPORTED 3G WCDMA

WCDMA I: Yes
WCDMA II: Yes
WCDMA V: Yes
WCDMA VIII: Yes
E-UTRA FDD, TDD
4G LTE TDD: No

SUPPORTED 4G LTE FDD

LTE Band 1: Category 4
LTE Band 3: Category 4
LTE Band 7: Category 4
LTE Band 8: Category 4
LTE Band 20: Category 4
UICC/eUICC INFORMATION
Supports UICC: Yes
Supports Removable UICC: Yes

Operating time

Up to 9 am

Memory card compatibility

MicroSD up to 32 GB

Download speed

Up to 150 Mb/s

Material

Plastic

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Router F490 4G LTE Mobile WiFi

1 x Micro USB cable

1 x User Manual