SAPO ERDHI

Xiaomi Smart Air Fryer Pro 4L

9,990 L

 

Hani shijshëm dhe shëndetshëm. Kjo pajisje përdor vajin në brendësi të ushqimeve për t’i gatuar, pa pasur nevojë për yndyrna shtesë. Qarkullimi 360 gradë i nxehtësisë bën që çdo gjë të piqet mirë dhe njëtrajtësisht. Tani do të ndjeheni si një shef kuzhine dhe të gjithë do i adhurojnë gatimet tuaja. Dritare transparente me tre shtresa izoluese termike për monitorimin vizual të gjendjes së gatimit në kohë reale. Nuk ka nevojë të tërhiqni shportën e fryerjes me ajër për të kontrolluar ushqimin. Një vakt i shijshëm gatuhet para syve tuaj. Vëllimi optimal 4 litra me aftësinë për të gatuar ushqim për 1–5 persona në ditë, së bashku me një skarë ekskluzive për të përdorur më efikas hapësirën e gatimit. Gatuani për më shumë njerëz pa zënë hapësirë shtesë.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Color

White

Model

MAF05

GENERAL
Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Rated power

1600W

Rated volume

4L

Basket material

Alloy

Rated voltage

220V–240V

Rated frequency

50Hz/60Hz

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

Overall dimensions 251 x 335 x 304mm
Single basket inner diameter 199 x 199 x 107mm

Net weight/Gross weight

3.9kg/5.2kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Mi Smart Air Fryer Pro × 1

Flying Tray × 1

Grill × 1

Instructions × 1