Xiaomi Smart CameraC300

5,990 L

 

Kamer sigurie C300 me imazh tejmase të qartë me cilësi 2K, 3 milion piksela dhe mikrofon të dyfishtë me reduktim të zhurmave. Mund ta lidhni me çdo pajisje smart si celularë, tablet ose orën inteligjente Mi, për të qënë gjatë gjithë kohës koherent me çfarë ndodh.

Ka stok

SKU: CNG3220-W Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Product model no.

XMC01

Product net weight

327g

Power input

5 V=2 A

Operating temperature

-10°C to 50°C

Resolution

2304 × 1296

Product dimensions

115 × 78 × 78 mm

Video encoding

H.265

Supported systems

Android 4.4 or iOS 9.0 and above

Storage

MicroSD card (up to 256 GB supported)

Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart CameraC300

1 x Manual