Xiaomi Smart CameraC400

7,990 L

 

Kamer sigurie C400 me imazh tejmase të qartë me cilësi 2.5K, 3 milion piksela dhe mikrofon të dyfishtë me reduktim të zhurmave. Mund ta lidhni me çdo pajisje smart si celularë, tablet ose orën inteligjente Mi, për të qënë gjatë gjithë kohës koherent me çfarë ndodh.

Ka stok

SKU: CNG3597-W Modeli: MJSXJ11CM Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Product model no.

MJSXJ11CM

General
Resolution

2560 x 1440 px

Operating temperature

-10°C to 40°C

Input

5V⎓2A

Storage

microSD card (up to 256 GB)

Wireless Connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11a/b/g/n 2.4 / 5GHz

Weight and dimensions
Weight

Approx.318g

Dimensions

119 × 78 × 78mm

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi Smart Camera C400 
1 x User manual 
1 x Power cable 
1 x Wall mount accessories package