3 DITË OFERTA ONLINE

Xiaomi Smart Doorbell 3

7,490 L

 

E pajisur me sensorin e njohjes së trupit të njeriut dhe formës njerëzore AI, Xiaomi Smart Doorbell 3 monitoron lëvizjet jonormale para derës suaj dhe dërgon njoftime në smartphone-n tuaj nëse do të ketë të tilla. Konsumi i ulët i energjisë dhe monitorim në distancë i derës nëpërmjet një telefoni inteligjent në çdo kohë dhe kudo.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Product Specifications
Product model

MJML06-FJ

External dimensions

128 x 60 x 23.5mm

Battery capacity

5200 mAh (TYP)

Rated input

5V⎓2A

Wireless connectivity

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
2.4GHz, RF 433MHz

Infrared light

940 nm infrared light

Audio system

Two-way voice calls

Storage

Cloud storage

Charging temperature

0°C to 45°C

Operating temperature

-10°C to 45°C

Operating humidity

10% to 90% RH, non-condensing

Chime Specifications
Chime model

MJJSQ04-FJ

External dimensions of Chime

60 x 60 x 39.6mm

Rated input of Chime

5V⎓1A

Wireless connectivity of Chime

RF 433Mhz (receiving only)

Operating temperature of Chime

0°C to 45°C

Operating humidity of Chime

10% to 90% RH, non-condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Smart doorbell x 1
Chime x 1
Type-C charging cable x 1
Mounting base x 1
Removal pin x 1
User manual x 1
Screws x 1
Attention sticker x 1
Warranty notice x 1