SAPO ERDHI

Xiaomi TV 65”

79,990 L

 

Xiaomi TV 65”, me dizajn të kornizave të holla për t’u përshtatur në mënyrë të përkryer kudo në shtëpi. Raporti ekran-trup pa skaje penguese përkthehet në pervojë vizuale më të këndshme, një kinema në shtëpinë tuaj. Rezolucioni i lartë 4K ofron cilësi video në tjetër nivel, gama dinamike e TV rrit mprehtësinë dhe kontrastin e ngjyrave e imazheve, Android TV™ ofron një përvojë argëtimi më të efektshme falë mundësisë për të zgjedhur nga biblioteka e mbi 400.000 filmave dhe shfaqjeve ose instaloni aplikacionet që dëshironi nga mbi 7000 aplikacione të disponueshme. Telekomanda mund të kontrollojë televizorin tuaj nga çdo kënd. Shijoni aksesin në platformat tuaja të preferuara të transmetimit me butona të dedikuar për Netflix dhe Prime Video. Merrni pjesë në një përvojë të re vizuale dhe gjithëpërfshirëse me TV 65” nga Xiaomi.

Ka stok

SKU: TV539-B Modeli: L65M7-7AUKR Kategori: , , Etiketa: , , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
24 g/kg
Brand
Model

L65M7-7AUKR

Color

Black

Display
Display Type

4K UHD

Screen size

65"

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

Color gamut

DCI-P3 78% (typ)

Color depth

1.07 billion (8-Bit + FRC)

Refresh rate

60Hz

Speaker
Speaker (Sound Output)

10 W + 10 W

Operating system
OS

Android TV™

Processor
CPU

Quad A55, up to 1.5GHz

Smart Home
Details

• Google Assistant
• Smart Home Control Hub
• Chromecast Built-in
• Supports Miracast

Connectivity
Bluetooth

v5.0

Wi-Fi

2.4GHz/5GHz, 802.11ac

HDMI

x3 HDMI (1 port with eARC)

USB

x2 USB-A 2.0

Composite In (AV)

Yes

Ethernet (Lan)

Yes

Optical Digital Audio Out

Yes

3.5mm Headphone Jack

Yes

Broadcasting

DVB-T/T2, DVB-C, DVB-S/S2

Dimensions & Weight
Dimensions

1458 x 86 x 840mm

Weight

18.4 Kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Xiaomi TV 65”

2 x Stand Components

1 x 360° Bluetooth Remote Control

4 x Screws

1 x Power Cable

1 x Manual