Xiaomi Tv L43M7-EAUKR 43″

39,990 L

 

Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. Ky televizor vjen me një dizajn modern pa korniza dhe më me shumë hapsirë shikimi. Është televizor Android, pra është një qasje më e lehtë me zbavitjet tuaja të preferuara. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

Ka stok

SKU: TV528-B Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Display
Display Type

4K UHD

Resolution

3,840 x 2,160

Color gamut

NTSC 88% (typ), DCI-P3 94% (typ), BT709 99.5% (typ)

Color depth

1.07 billion (8-Bit + FRC)

Refresh rate

60Hz

MEMC

UHD 60Hz

Viewing angle

178°(H)/178°(V)
Dolby Vision®
HDR10+
HLG

Speakers
Speaker (Sound Output)

10 W + 10 W

Decoders
Supported video formats

AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG

Supported audio formats

Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, MPEG-I, MPEG-II, etc.

Supported image formats

PNG, Gif, JPG, Bmp

Picture mode

Standard, Vivid, Sport, Movie, Monitor, HDR mode, etc.

Sound mode

Standard, Movie, News, Game, Custom

Connectivity
Details

Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with eARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV)
CI Slot
Ethernet (Lan)
Optical Digital Audio Out
3.5mm headphone jack
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2

Processor and Storage
Processor

MediaTek 9611

CPU

Quad A55, up to 1.5GHz

GPU

Mali G52 MP2

RAM

2GB

Storage

16GB

Design
Size

43"

Color

Black

Stand

double

LED notification light

white color variable light

Dimensions & Weight
Dimensions including base (L x W x H)

962 x 205 x 625mm

Dimensions not including base (L x W x H)

962 x 85 x 556mm

Weight including base

7.4kg

Weight not including base

7.3kg

Power & Operating environment
Power

150W

Voltage

100-240V ~ 50/60Hz

Operating temperature

0℃~40℃, Humidity 20%~80%

Storage temperature

-15℃~45℃, Relative humidity<80%

Operating system

Android TV™ 10

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

360° bluetooth remote control x 1
Screws bag x 1
Stand components x 2
User manual x 1
Warranty card x 1
Power cable x 1