BEST DEALS

Xiaomi TV Q1E 55” L55M6-6ESG

74,990 L

 

Mi TV Q1E 55″

Jeta në qartësi kuantike!

Shijoni një pamje spektakolare me ngjyra me kontrast më të theksuar dhe detaje si në jetën reale. Mi TV Q1E 55″ vjen me një dizajn modern pa korniza dhe më me shumë hapsirë shikimi. Është televizor Android, pra është një qasje më e lehtë me zbavitjet tuaja të preferuara. Aksesoni mbi 400 mijë filma dhe shkarkoni mbi 7000 aplikacione në një vend të vetëm.

Ka stok

SKU: TV518-B Kategori: , Etiketa: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
15 g/kg
Brand
Display
Display Type

QLED, 4K

Resolution

4k, 3840 x 2160

Color gamut

DCI-P3 97% (typ)

Color depth

1.07 billion (8-Bit + FRC)

Refresh rate

60Hz

MEMC

60Hz

Viewing angle

178°(H)/ 178°(V)

Supports

Dolby Vision®, HDR10+, HDR10, HLG

Speakers
Speaker (Sound Output)

15W + 15W
Supports Dolby Audio™ and DTS-HD®

Operating system

Android TV™ 10

Processor and Storage
Processor

MediaTek 9611

CPU

Quad-core Cortex-A55

GPU

ARM Mali G52

RAM

2GB

Storage

32GB

Design

Limitless display with no-bezel
Stand: double metal stand
LED notification light
Microphone Mute switch

Color

Black

Dimensions
Dimensions including base

1230.4 x 262 x 767mm

Dimensions not including base

1230.4 x 71.3 x 719.8mm

Packing size

1350 x 152 x 837mm

Weight
Weight including base

14.6kg

Weight not including base

14.3kg

Packing weight

17.9kg

Material
Mid-frame

Metal

PCB Cover

Plastic

Stand

Metal

Wall Mounting

200 x 200mm

Connectivity

Bluetooth 5.0
Wi-Fi 2.4GHz/5GHz
HDMI x 3(1 port with eARC)
USB 2.0 x 2
Composite In (AV): Yes
CI Slot: Yes
Ethernet (Lan) :Yes
Optical Digital Audio Out: Yes
3.5mm headphone jack x 1
Broadcasting system: DVB-T2/C, DVB-S2

Power & Operating environment
Multimedia
Supported video formats:

AV1, H.265, H.264, H.263, VP8/VP9, MPEG1/2, MJPEG

Supported audio formats:

Dolby, DTS, FLAC, AAC, AC4, OGG, PCM/LPCM/ADPCM, MPEG-I/MPEG-II

Supported image formats:

PNG, Gif, JPG, Bmp

Power

180W

Voltage

100-240V, 50/60Hz

Operating temperature

0℃~40℃, Humidity 20%~80%

Storage temperature

-15℃~45℃, Relative humidity<80%

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

TV x 1

Screws bag x 1

Stand components x 2

User manual x 1

Power cable x 1