XO Audio Adapter NB-R160A

990 L

 

Pershtates per Apple. Fishe lightning me dy dalje Lightning Connector. Mund te karikoni celularin tuaj dhe te perdorni kufjet ne te njejten kohe.

Ka stok

SKU: CNG2542-B Modeli: XO-NB-R160A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black/Grey

Material

Metal Shell + Braided Wire

Length

120 mm

Weight

9 g

Features

Listen to songs and charge

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Audio Adapter NB-R160A