XO Audio Adapter NB172D

990 L

 

Pershtates per pajisjet me porte Type-C. Fishe Type-C me dy dalje, 3.5mm Jack dhe Type-C Connector. Mund te karikoni dhe te perdorni kufjet ne te njejten kohe.

Ka stok

SKU: CNG2541-W Modeli: XO-NB172D Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

CONNECTOR TYPE (END 1)

Type-C

CONNECTOR TYPE (END 2)

3.5mm + Type-C

Output

2A (Max)

Wire Rod

TPE

Length

149mm

Product Material

PC

Package Size

88 x 138 x 15mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO NB172D Adapter