XO Bicycle Phone Holder XO-C92

990 L

 

XO-C92 është mbajtëse celulari për biçikletë dhe motorra e cila përshtatet me të gjitha pajisjet tuaja celulare. Nuk përshkohet nga uji. I vogël dhe me një material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3299-B Modeli: XO-C92 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA VETËM ONLINE

Amazfit T-Rex Pro

20,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

XO-C92

Applicable models

4.5-7 inch

Thickness

<16 mm

Package size

155 x 120 x 75 mm

Weight

150 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Bicycle Phone Holder XO-C92