XO Bluetooth Speaker XO-F23

1,990 L

 

Speaker XO F23 ofron zë superior, radiatori funksionon me speaker mono për të theksuar tonet e ulëta,  duke i mundësuar basit mjaft fuqi pavarësisht përmasave të tij të vogla. Speaker është mjaft praktik falë mikrofonit të brendshëm dhe lidhjes së shpejtë me smartphone.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black, Red

Model

F23

Bluetooth

5.0

Bluetooth distance

About 10m

Battery Capacity

1200mAh

Batteries

1 Lithium Polymer batteries required

Special Features

Wireless, Bluetooth, Ultra portable

Audio Output Mode

Mono

Speaker Connectivity

Micro USB

Battery Average Life

6 Hours

Mounting Type

Tabletop

Play time

About 5 hours

Charging time

About 5 hours

Charging input standart

USB 5V, 500-1000mA

Product material

ABS

Working Frequency

2.402 GHz- 2.480GHz

S/N

>75db

Distortion

<1%

Support playback mode

TF card, USB

Dimensions

6.5 x 6.5 x 14.5 cm

Weight

250 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Speaker

1 x  Charging Cable

1 x Manual