XO Multi-Function Power Socket

2,490 L

 

Ky power socket është i përshtatshëm për prizat, karikuesit tuaj apo dhe ata karikues pa adapter pasi ka dy opsione per USB. Është i sigurt dhe ka një material rezistent.

Ka stok

SKU: CNG3202-W Modeli: XO-WL09 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
Color

White

RATING VOLTAGE

250V 50/60Hz

MAX LOAD CURRENT

16A

AC Power

250V-16A 4000W max

USB-A output

5V/2.4A

USB total output

5V/2.4A

Weight

194gr

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Multi-Function Power Socket