XO Multi Function Trash Can XO-C97

1,490 L

 

Kosh mbeturinash shume funksional nga XO. Mund te vendoset ne makine shtepi ose zyra. I vogel dhe shume praktik.

Ka stok

SKU: CNG3041-B Modeli: XO-C97 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Trash Can