XO Power Bank 10000mAh XO-PR182

1,990 L

 

Power bank me kapacitet 10,000 mAh. Karikim të shpejtë deri në dy pajisje njëkohësisht. Dy porta USB bëjnë të mundur karikimin e dy pajisjeve në të njëjtën kohë dhe mjaft shpejt. Mbrojtje nga mbinxehja, mbrojtje nga mbingarkesa, përmasa kompakte dhe mjaft praktik në përdorim të përditshëm.

Ka stok

SKU: CNG3297-B Modeli: XO-PR182 Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Battery Capacity

10000 mAh

Output Voltage

3.7V

Connectors

Micro/USB-C
USB-A

Input

DC5V/ 2A(Max)

Output

DC5V/2.1A(Max)

Material

Polymer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Power Bank  10.000mAh XO-PR182