OFERTA VETËM ONLINE

XO Smart Bluetooth Sunglasses XO-E6

4,990 L

 

Syze inteligjente nga XO. Lidhen lehtësisht me celularin tuaj dhe ju mundësojn të merrni telefonata ose të dëgjoni muzikë pavarësisht nëse jeni duke i dhënë makinës, duke bërë ushtrime apo punë të ndryshme. Mjaftojnë më pak se dy orë për tu karikuar plotësisht. Me një karikim të vetëm mund të dëgjoni deri në 3 orë muzikë ose të flisni deri në 4 orë në telefon.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

BEST DEALS

Samsung Galaxy Buds Live

8,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black, Red

Model

XO-E6

Connectivity

Bluetooth

Bluetooth

V5.0

Battery

3.7V/120mAh

Charging time

1.5 – 2 hours

Music time

3-4 hours (80% volume)

Talking time

3-4 hours (80% volume)

Operation Distance

Up to 10 M

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Smart Glasses
1 x Charging cable
1 x Manual
1 x Storage bag