OFERTA VETËM ONLINE

XO Smart Hair Dryer 1600W

2,490 L

 

Tharëse flokësh XO-CF2 e cila vjen me një dizajn kompakt dhe të lehtë, dhe ka një motor të fuqishëm 1600 W. Kjo tharëse e gjithanshme siguron stilim të saktë me kontrollin e saj konstant të temperaturës, cilësimet e rregullueshme të ajrit dhe mbrojtjen nga mbinxehja. Funksioni inovativ i jonizimit të dritës blu jo vetëm që redukton kohën e tharjes, por gjithashtu zbut elektricitetin statik dhe djegien e flokut duke emetuar jone të ngarkuar negativisht që mbyllin kutikulat e flokëve, duke rezultuar në një përfundim të lëmuar. Me kohët e përshtatura të tharjes së flokëve për gjatësi të ndryshme flokësh, opsione të dyfishta të rrjedhjes së ajrit për stilime të ndryshme dhe një ndërtim ergonomik që minimizon lodhjen e duarve, XO-CF2 kujdeset për të gjitha llojet e flokëve, duke e bërë atë një zgjidhje gjithëpërfshirëse për kujdesin efikas dhe të personalizuar të flokëve.

Ka stok

SKU: CNG3804-GR Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XO-CF2

Color

Silver

GENERAL
Power

1600W

Voltage

220V-50Hz

Features
Details

• Blue Light Ionization Function
• Emitting Negatively Charged Ions
• Ionic Technology Seals Hair Cuticles
• Reduces Static Electricity and Frizz
• Retains Hair Moisture for a Smooth Finish
• Overheat Protection
• Constant Temperature Control
• Adjustable Air Settings (3 levels)
• Dual Airflow Function (Hot and Cold Air)

Programs
Blow-Dry Times

• Short Hair: 1-2 minutes
• Medium-Long Hair: 3-5 minutes
• Long Hair: 5-10 minutes

Styling
Styling Options

• Dual Airflow Function for Flexible Styling
• Ergonomically Shaped Design for Comfortable Handling
• Suitable for Straight, Wavy, and Curly Hair Types

Dimensions and Weight
Dimensions

120 x 75 x 265 mm

Cable Length

1.6 Meters

Weight

416 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Hair Dryer
1 x Nozzle
1 x User Manual