OFERTA VETËM ONLINE

XO Speaker XO-F37

2,990 L

 

Speaker me bluetooth nga XO është kompakt dhe i pajisur me drita LED RGB. Mundëson disa lidhje falë portave të shumta dhe nëpërmjet bluetooth-it mund të dëgjohet muzikë me paisje të tjera që suportojnë teknologjinë e bluetooth (smartphone, tablet, etj).

Ka stok

SKU: CNG3298-B Modeli: XO-F37 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Bluetooth

V5.1

Technology

TWS

Battery

Lithium Battery

Battery Capacity

1800 mAh

Distance

10 meters

Music Time

6 hours (70% volume/RGB off)

Call Time

10 hours (90% volume/RGB off)

Charge

Type-C USB

Charging Time

3 hours

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Speaker

1 x  Charging Cable

1 x Manual