XO Stylus Pen XO-ST-01

2,990 L

 

I përshtatshëm për të gjitha ekranet, smartphone, tablet, Ipad. Maja e lapsit është vetëm 1.45 mm, e cila mundëson kontroll dhe preçizion gjatë punës. Bateria zgjat deri në 12 orë përdorimi dhe fiket automatikisht pas 30 minutave që nuk përdoret. Karikohet me fishë Micro USB.

Ka stok

SKU: CNG3303-W Modeli: XO-ST-01 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

White

Material

Aluminum Alloy

Process

Spraying/Plating

Input

5V-0.1A

Length

17 cm

Usage

Can be used up to 12 hours

Tip Size

1.45 mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x XO Stylus Pen XO-ST-01

1 x Charging cable

1 x Manual