5 DITË OFERTA

XO True Wireless Headset XO-ET31

2,990 L

 

Kufje me Bluetooth, të përshtatshme për cdo model telefoni. Jane rezistente por të lehta për përdorim të përditshëm dhe kompakte.

Ka stok

SKU: CNG3054-W Modeli: XO-ET31 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

XO-ET31

Color

White

GENERAL
Connection

Wireless

Wireless Type

Bluetooth 5.0

Cable Type

Lightning

Frequency

20 – 20,000 Hz

Music Playback Time

4 h

Charging

1.5 h

Range

up to 10 meters

Microphone

Yes

Battery Capacity

30mAh (Each earphone)
300mAh (Case)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 X XO True Wireless Headset XO-ET31