XO USB Light XO-Y1

490 L

 

Drite e vogel USB e cila mund te vendoset ne cdo kmpjuter, laptop, powerbank ose koka karikuesi. Eshte shume e vogel ne permasa dhe ka shume ndricim. Mund ta perdorni kur punoni ne ore te vona ne kompjuter.

Ka stok

SKU: CNG3048-W Modeli: XO-Y1 Kategori:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

White

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x USB Light