SAPO ERDHI

Xtrike Me Speaker SK-402

1,990 L

 

Altoparlantët nga Xtrike janë kompakt dhe ofrojnë zë me cilësi të lartë. Ato përmbajnë dy altoparlantë me një fuqi nominale 2 x 3W dhe një gamë përgjigjeje frekuence prej 150 Hz deri në 20 kHz. Altoparlantët kanë një rezistencë prej 4 Ω x 2 dhe përdorin njësi me madhësi 2 inç. Ato mund të lidhen me një burim audio duke përdorur një fole 3,5 mm dhe mundësohen nëpërmjet një lidhjeje USB. Altoparlantët vijnë me një telekomandë në linjë për funksionim të përshtatshëm. Me një dizajn kompakt me përmasa 72 x 82 x 120 mm, këta altoparlantë janë të lëvizshëm dhe të lehtë për t’u përdorur.

Ka stok

SKU: CNG3689-B Modeli: SK-402 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

OFERTA E LIMITUAR

JBL GO 3 Portable Wireless Speaker

4,990 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

SK-402

Color

Black

General
Rated power

2 x 3W

Frequency response

150Hz – 20kHz

Impedance

2 x 4Ω

Driver

2 x 2 Inch

Connectors

3.5mm jack (audio), USB (power)

Power supply

USB

Weight and Dimensions
Cable length

1.2m

Dimensions

72 x 82 x 120 mm

Weight

517 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

2 x Speakers

1 x Cable