Ofertë!
BLACK FRIDAY

Zhiyun Crane M2 S Combo

14,990 L

Kurseni: 25,000 L

:
:
:

Më i vogël dhe akoma më i lehtë, CRANE M2 S nga Zhiyun-Tech është projektuar me më shumë fuqi se paraardhësi i tij për mbështetjen e kamerave kompakte, telefonave inteligjentë dhe kamerave të aksionit me peshë deri në 998 gr. M2 S ka të gjitha veçoritë e shkëlqyera të M2 dhe shton edhe më shumë funksionalitet, duke përfshirë një ngarkesë më të lartë, kohë më të gjatë funksionimi, karikimin e shpejtë PD, dorezë më të vogël, dizajn elegant me dy ngjyra, mbështetje për Bluetooth 5, një kamerë të ridizajnuar me lëshim të shpejtë dhe një dritë LED të integruar.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 6%
Ofertë!

DJI Mavic 3 Fly More Combo

329,990 L
Kurseni: 20,000 L
- 19%
Ofertë!

FIMI X8 Mini Drone

42,990 L
Kurseni: 10,000 L

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Stabilizer
Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04 °
Min: ± 0.01 °

Following Deviation in Motion State

Max: ± 0.3 °
Min: ± 0.05 °

Tilt Mechanical Range

Standard: 310 °

Roll Mechanical Range

Standard: 324 °

Pan Mechanical Range

Standard: 360 °
Unlimited

Valid Payload

Max: 720 g
Min: 130 g

Battery
Operation Voltage

Max: 12.6 v
Standard: 11.1 v
Min: 9.8 v

Output Voltage

Standard: 5 v

Operation Temperature

Max: 45 °C
Standard: 25 °C
Min: -10 °C

Battery Runtime

Max: 7 h

Charging Time

Standard: 2 h
2000 mA 500 mA

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin