Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Zhiyun Crane M3 Combo

52,990 L

Kurseni: 7,000 L

Portativ por profesional – Kjo është ajo që përshkruan më së miri CRANE-M3. Dizajni kompakt i trupit dhe struktura e optimizuar e krahut të boshtit ofrojnë një kapje dhe përvojë më të mirë të përdoruesit. Bateria prej 8 oresh perdorimi dhe pesha e bejne te pershtatshme per perdorim te zgjatur. CRANE-M3 ofron një përvojë të jashtëzakonshme filmimi pa pajisje shtesë.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Stabilizer
Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04°
Min: ± 0.01°

Following Deviation in Motion State

Max: ± 0.3°
Standard: ± 0.1°
Min: ± 0.05°

Tilt Mechanical Range

309°

Roll Mechanical Range

333°

Pan Mechanical Range

360°

Display
Display Size

1.22"

Display Type

OLED

Touchscreen

Yes

Connectivity
Ports

1 x USB Type-C (Power) Input
1 x USB Type-C (Power / Control) Output

Wireless Frequency

2.4 GHz

Wireless Protocol

Bluetooth 5.0, Wi-Fi

Battery
Capacity

1150 mAh

Operation Voltage

Max: 11.1v
Min: 9.8v

Operation Current

Max: 4700mA
Min: 130mA

Output

5V, 1A

Battery Runtime

Max: 8h (lab data)

Charging Time

2h (lab data)

Dimensions & Weight
Dimensions

208*102*290mm

Weight

700g

Environmental
Operating Temperature

-10 to 45°C

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Zhiyun Crane M3

1 x Mini Tripod

1 x Backpack

1 x Phone Clamp

Fill Light Filters

1 x Type-C to Multy Sony Shutter Release

1 x Type-C to Micro Camera Charging Cable

1 x Type-C to Type-C Camera Charging Cable