Ofertë!

Zhiyun EasySling Handle Crane 3S

4,990 L

Kurseni: 3,000 L

:
:
:

Doreza EasySling Handle ndihmon stabilizuesin Crane 3S për të realizuar kontrollin e parametrave të stabilizatorit dhe kamerës. (* Pesha e pajisjes së rekomanduar për përdorim është brenda shumës së peshës së Crane 3S dhe ngarkesës 6,5 kg)

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 22%
Ofertë!

Zhiyun Crane M3 Combo

46,990 L
Kurseni: 13,000 L
- 10%
Ofertë!

Zhiyun Crane M2 S

35,990 L
Kurseni: 4,000 L
- 13%
BEST DEALS
Ofertë!

Zhiyun Crane M2 S Combo

38,990 L
Kurseni: 6,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Features

Material: Aluminum alloy and a nonslip silicone grip
Comfortable to hold
Stabilize your shots
Ergonomic Design
Resistant and Durable

Color

Black

Product Size (L*W*H)

7.6 x 1.8 x 1.8" / 192.5 x 46 x 46 mm

Weight

6.6 oz / 188 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SmartSling Handle for Crane 3S

1 x Manual