BEST DEALS

Zhiyun SmartSling Handle for Crane 3S

14,990 L

 

Doreza SmartSling ndihmon stabilizuesin Crane 3S për të realizuar kontrollin e parametrave të stabilizatorit dhe kamerës. (* Pesha e pajisjes së rekomanduar për përdorim është brenda shumës së peshës së Crane 3S dhe ngarkesës 6,5 kg)

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 12%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Zhiyun Crane M3 Combo

52,990 L
Kurseni: 7,000 L
- 29%
OFERTA VETËM ONLINE
Ofertë!

Zhiyun Crane M2 S Combo

39,990 L
Kurseni: 16,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Features

Adopts ergonomic design,
comfortable to hold;
full key design,
control at fingertips.

Color

Black

Product Size (L*W*H)

9.25*2.76*1.69mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SmartSling Handle for Crane 3S

1 x Manual