Zhiyun Smooth 5 Smartphone Gimbal Combo

34,990 L

 

Stabilizuesi i telefonave inteligjentë Smooth 5 nga Zhiyun-Tech është përditësuar dhe projektuar për një përvojë më kompakte dhe intuitive të të ofruarit funksione të stilit kinematografik për gjithë krijuesit që përdorin telefonat e tyre celularë për kapjen e videove. Shkarkoni falas aplikacionin ZY Play nga Android ose iOS për të kontrolluar funksionet e kamerës të tilla si: fokusi, zmadhimi dhe cilësimet e fotove.

Ka stok

SKU: DUN1366 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Battery
Operation Voltage

Max: 8.4V
Standard: 7.4V
Min: 6.5V

Operation Current

Max: 3000mA
Min: 70mA

Operation Temperature

Max: 45℃
Standard: 25℃
Min: -10℃

Output Voltage

Standard: 5V

Battery Runtime

Max: 25h
Min: 4.5h
(The data is collected under the below conditions: a specified temperature of 25℃; the gimbal has been balanced and mounted with an iPhone XR (220g). When the fill light is set at the highest brightness level, the runtime of the gimbal is 4.5h. When the fill light is off and the gimbal is under standby state, the runtime is 25h.)

Charging Time

Max: 4h
Min: 2h
(When charging with a 15W Fast Charge at a specified
temperature of 25℃, the charging time is 2h. When charging with a 5V/2A rated power adapter at a specified temperature of 25℃, the charging time is 4h. The actual charging time varies with environmental factors.)

Stabilizer
Tilt Mechanical Range

Max: 209°
Standard: 349°
Min: -140°
(including the folded state)

Roll Mechanical Range

Max: 210°
Standard: 300°
Min: -90°
(including the folded state)

Pan Mechanical Range

Max: 180°
Standard: 360°
Min: -180°

Product Size

311*168*52mm (W*D*H)

Product Net Weight

615g (with battery)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin