OFERTË ONLINE

Zhiyun Smooth Q2 – Smartphone Gimbal

17,490 L

 

ZHIYUN ka bere nje rrugetim te gjate ne gjetjen e formes perfekte pa prekur funksionalitetin. Kushtuar vemendje precizionit dhe cdo detaji per te sjelle thjeshtesine dhe bukurine per filmime te cdo niveli. I pershtatshem per IOS dhe Android. Shprehni anen tuaj artistike mundesuar nga 17 ore kohezgjatje baterie.

Ka stok

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
BATTERY
Operation Voltage

Max: 4.2 v
Standard: 3.6 v
Min: 3.4 v

Output Voltage

Standard: 5 v

Operation Temperature

Max: 45 °C
Standard: 25 °C
Min: -10 °C

Battery Runtime

Max: 17 h
Standard: 13 h
Laboratory data1

Charging Time

Standard: 3 h
2000 mA 500 mA

STABILIZER
Following Deviation in Motion State

Max: ± 0.3 °
Standard: ± 0.1 °
Min: ± 0.05 °

Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04 °
Min: ± 0.01 °

Tilt Mechanical Range

Standard: 305 °

Roll Mechanical Range

Standard: 265 °

Pan axis movement angle range

Standard: 360 °
Unlimited rotation

Valid Payload

Max: 260 g
Min: 75 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Gimbal

1 x Manual