OFERTA VETËM ONLINE

Zhiyun Smooth Q4 Smartphone Gimbal

19,990 L

 

Me dizajnin dhe sipërfaqen ergonomike, gimbali Q4 do të duket thjesht i shkëlqyeshëm në dorën tuaj. Sipërfaqe e shkëlqyer silikoni me skaje të lëmuara për një përvojë sa më të mirë përdoruesi. Gjenerata e 9-të e sistemit të algoritmit nga ZHIYUN dhe përvoja e stabilizimit kinematografik e çon shkrepjen me smartphone në një nivel tjetër.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Stabilizer
Tilt Mechanical Range

Max: 254°
Standard: 338°
Min: -84°

Roll Mechanical Range

Max: 163°
Standard: 338°
Min: -175°

Product Size

181.7*107.7*56.3 (W*D*H)

Product Net Weight (Individual device)

370g (with battery)

Battery
Operation Voltage

Max: 8.8V
Standard: 7.7V
Min: 6.5V

Operation Current

Max: 3300mA
Min: 100mA

Operation Temperature

Max: 45℃
Standard: 25℃
Min: -10℃

Battery Runtime

Max: 15h
Min: 10h
(The data is collected under the below conditions: a specified temperature of 25℃; the gimbal has been balanced and mounted with an iPhone XR (220g). When the gimbal is in operation, the runtime is 10h. When the gimbal is in standby state, the runtime is 15h.)

Charging Time

Max: 2.5h

(The data is collected when charging with a 5V/2A rated power adapter at a specified temperature of 25℃. The actual charging time varies with environmental factors. In addition, the lower the temperature, the longer the charging time.)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

ZHIYUN Smooth Q4 Standard Kit Package List

Garancia e produktit

6 Muaj