Zhiyun-Tech TransMount Mini Monopod

11,990 L

 

Mini Monopodi TransMount nga Zhiyun-Tech është projektuar për të punuar me rripin opsional të kamerës multifunksionale TransMount si mbështetje e stabilizuesit të kamerës WEEBILL-S, WEEBILL LAB, Crane Plus, CRANE M2 dhe SMOOTH 4. Rripi i kamerës ka një  xhep në të cilin fiksohet Mini Monopodi.

Ka stok

SKU: DUN1053-B Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Length

11-25.5" / 28-65 cm

Dimensions

11 x 2.6 x 2.4" / 28 x 6.5 x 6 cm (Retracted)

Weight

1.3 lb / 0.6 kg

Key Features

• Designed to work with the optional TransMount
Multifunctional Camera Belt to support handheld gimbals
• 11-25.5" length
• Sponge grip
• Wrist strap
• 1/4"-20 to 3/8"-16 screw mounting adapter
• Removable rubber foot

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x TransMount Monopod