Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Zhiyun Weebill 3 Combo

62,990 L

Kurseni: 7,000 L

Zhiyun Weebill 3 Combo nga Zhiyun-Tech ka të njëjtin dizajn të përmirësuar si WEEBILL-3 dhe përfshin një grup dorezash të zgjatshme dhe çantë shpine e cila ju vjen në ndihmë për të sjellë të gjitha pajisjet në xhirimin tuaj të ardhshëm. Hiqni dorë nga sjellja e aksesorëve shtesë për setet tuaja fotografike, falë mikrofonit dhe dritës së integruar në gimbal. Si mikrofoni ashtu edhe drita janë të integruara në strukturën e optimizuar të hobeve të gjimbalit dhe shmangin shtimin e peshës në dizajnin e tij.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

END OF SUMMER

JMARY MT-75 Tripod

3,690 L
 

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Gimbal
Tilt Mechanical Range

310°

Roll Mechanical Range

340°

Pan Mechanical Range

360°

Battery
Operation Voltage

Max: 12.6v
Min: 9.8v

Operation Current

Max: 6000mA
Min: 160mA

Output

5V, 1A

Battery Runtime

Max: 21h (lab data)

Charging Time

2h (lab data)

Gimbal Controls
Details

• Canon, Sony, and Panasonic control cables connect compatible DSLRs to gimbal controls
• 0.96" OLED touchscreen toggles between shooting modes
• Trigger button can be customized to different shooting modes
• Wheel control can be customized to adjust camera parameters, gimbal movement, focus, and zoom
• Compatible with TransMount follow focus/zoom units and transmission systems
• Compatible with the ZY Play app
• 2.4 GHz Wi-Fi operating frequency, Bluetooth 5.0

Dimensions & Weight
Product Size (W*D*H)

342*207*73mm

Net Weight

~1130g/unit

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin