Zhiyun Weebill S

59,990 L

 

WEEBILL-S përfshin dizajnin e dorezës së pasme të paraardhësit të tij, WEEBILL LAB, në një formë më kompakte dhe me veçori të reja. Me një algoritëm të përmirësuar dhe motorë më të fortë, një sistem inteligjent ViaTouch 2.0 si dhe një modul transmetimi imazhi HD me vonesë ultra të ulët, Weebill S e shtyn edhe më tej kufirin e krijimit të filmave. Kini mundësi të pakufishme me Weebill S!

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Stabilizer
Following Deviation in Static State

Max: ± 0.04°
Min: ± 0.01°

Following Deviation in Motion State

Max: ± 0.3°
Standard: ± 0.1°
Min: ± 0.05°

Tilt Mechanical Range

314°

Roll Mechanical Range

314°

Pan Mechanical Range

360°

Battery
Operation Voltage

Max: 8.4v
Min: 6.8v

Operation Current

Max: 3000mA
Min: 250mA

Output

5V, 1A

Battery Runtime

Max: 14h
Min: 12h

Compatible Cameras

• Sony
A9 II, A9, A7R4, A7R3, A7M3, A7S3, A7R2, A7M2, A7S2, Α7C, A6600, A6500, A6400, A6300, A6100, A6000

• Canon
5D3, 5D4, 5DS, 5DS R, 6D, 6D2, 80D, 90D, M50, EOS R5, EOS M6 Mark 2, EOS R6, EOS R, EOS RP

• Nikon
D850, D780, Z5, Z6, Z7, Z6 II, Z7 II, Z50

• Panasonic
GH5, GH5S, S1, S1H, S5, DC-BGH1

• FUJIFILM
X-T3, X-T4, X-T30

• Z CAM
ZCAM E2

• Blackmagic
BMPCC 4K, BMPCC 6K

• Sigma SIGMA fp

• Olympus OM-D E-M1 Mark II

Key Features

• Undersling handle grip for effort saving carry; compact design
• Highly upgraded motors and algorithm
• Electronic focus control & Mechanical focus / zoom control
• Quick release plate
• TransMount accessories supported; image transmission system
• Up to 14 hours battery operating time

Size & Weight
Product Size (W*D*H)

190*140*298mm

Net Weight

~895g/unit

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Weebill S Gimbal

1 x Tripod

1 x USB Type-C Cable;

1 x Sony Camera Control Cable;

1 x Micro to Mini USB Cable;

1 x Micro to Type-C Cable;

1 x Micro to Micro USB Cable

1 x Storage Case