Ziva Gaming Rainbow LED Keyboard

2,490 L

 

Tastier e  plote, e prodhuar vetem per te luajtur lojra. Me ndricim LED te ndryshueshem dhe 12 butona te dedikuar per muziken, volumin dhe funksione te tjera. Mund te shtypen deri ne 6 tasta ne te njejten kohe.

Ka stok

SKU: SBBG2007 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
CONTROL
NUMERIC KEY PAD

Yes

MEDIA KEYS

12

SPECIAL KEYS

FN keys

NUMBER OF KEYS

104

LIFE TIME OF KEY

5000000 presses

ANTI-GHOSTING

up to 6 keys at the same time

RESPONSE TIME

8 ms

TRAVEL DISTANCE

3mm

INDICATORS

Caps-lock, Num-lock, Scroll-lock

CONNECTIVITY
Connectivity

Wired

CABLE LENGTH MAIN CABLE

150 cm

USB VERSION

1.1

CONNECTOR TYPE

USB-A male

LIGHTNING
BACKLIGHT

Yes

BACKLIGHT COLOURS

Rainbow

COMPATIBILITY
COMPATIBLE CONSOLES & DEVICES

PS4, Xbox One, laptop, pc

COMPATIBLE SOFTWARE PLATFORMS

Chrome OS, Linux, Mac OS, Windows

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Ziva Gaming Rainbow LED Keyboard