Të Përdorura

Apple iPad 9.7″, 6th GEN, Wi-Fi+Cellular, 32GB (2018)

17,490 L

 

Apple iPad 9.7”, ju lehtëson, mbajtjen e shënimeve, dokumentave, skicimit, editimit dhe çfarëdo detyre të dëshironi të realizoni falë çipit A10 Fusion i cili është mjaftueshëm i fuqishëm për të plotësuar më së miri kërkesat tuaja. 

Ka stok

SKU: IPAD26-S Modeli: A1954 Kategori: , Etiketa: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

240 x 169.5 x 7.5 mm

Weight

478 g (1.05 lb)

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

9.7 inches, 291.4 cm2 (~71.6% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1536 x 2048 pixels, 4:3 ratio (~264 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
OS

iOS 11.3, upgradable to iPadOS 17

Chipset

Apple A10 Fusion (16 nm)

CPU

Quad-core 2.34 GHz (2x Hurricane + 2x Zephyr)

GPU

PowerVR Series7XT Plus (six-core graphics)

MEMORY
Ram

2GB

Memory Internal

32GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

8 MP, f/2.4, 31mm (standard), 1.12µm, AF

Features Main

HDR

Video Main

1080p@30fps, 720p@120fps, HDR, stereo sound rec.

Selfie Camera

1.2 MP, f/2.2, 31mm (standard)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

720p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP, EDR, LE

GPS

A-GPS, GLONASS

USB

Lightning, USB 2.0

BATTERY
Details

Li-Po 8827 mAh, non-removable (32.9 Wh)

Talk time

Up to 10 h (multimedia)

FEATURES
Sensors

Fingerprint (front-mounted), accelerometer, gyro, compass, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPad

Garancia e produktit

12 Muaj