Remax Lesu Data Cable for Apple Usb

200 L

 

Fishe karikimi per pajisjet Apple. USB A ne lightning. Eshte i forte, fleksibel dhe suporton kalimin e te dhenave deri ne 1A.

Ka stok

SKU: RMX-APP1 Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Remax Lesu Data Cable for Apple Usb