SAPO ERDHI

Apple iPad Pro 2nd Gen, 11″, Wi-Fi+Cellular, 128GB

69,990 L

 

IPad Pro 2nd Gen, kamerat e avancuara të kombinuara me ekranin e madh 11 inç, performanca e shpejtë dhe sensorët e kalibruar e kanë bërë gjithmonë iPad-in zgjidhjen ideale. Kamerat Wide dhe Ultra Wide mundësojnë foto ose video pa humbur asnjë detaj dhe bokset me kualitet të lartë japin audion e pastër në nivel profesional me lehtësi. Procesori A12Z Bionic është aq i shpejtë sa tejkalon pjesën më të madhe të PC-ve të sotëm, duke ju shkurtuar kohë në detyrat tuaja të përditshme apo projekte intensive.

Ka stok

SKU: IPAD29-S Modeli: A2230 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Silver

Announced

2020

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

Dimensions

247.6 x 178.5 x 5.9 mm

Weight

471 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

IPS LCD, 120Hz, 600 nits (typ)

Display Size

11.0 inches, 366.5 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1668 x 2388 pixels (~265 ppi density)

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple A12Z Bionic

CPU

Octa-core (4×2.5 GHz Vortex + 4×1.6 GHz Tempest)

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

6GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 10MP)

Main Details

12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
10 MP, f/2.4, 11mm (ultrawide)
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (7MP)

Details

7 MP, f/2.2

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@30/60fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

USB

USB Type-C 3.1, magnetic connector

BATTERY
Battery

Li-Po 7538 mAh (28.65 Wh), non-removable

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Pro

Garancia e produktit

12 Muaj