Të Përdorura

Samsung Galaxy S9

13,990 L

 

Ekran me i madh dhe me cilesi me te larte. Kamera e cila i pershtatet syrit te njeriut dhe bateri qe zgjat gjithe diten. Ne pjesen e pasme eshte i veshur me xham nga Gorilla Glass 5. Ka kapacitet baterie 3000 mAh, pajisur me teknologjine e karikimit te shpejte 15W dhe ekran 5.8 inch SUPER AMOLED, te harkuar me rezolucion QHD+. Karakteristika të tjera të aparatit celular janë: procesori Snapdragon 845, kamera kryesore me nje lente 12MP dhe kamera selfie me dy lente, 8MP + 2MP, sensori per njohjen e shenjes se gishtit ne pjesen e pasme dhe performance e larte ne te luajturit lojra te ndryshme.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2018

Color

Polaris Blue, Titanium Gray, Black, Blue, Gold, Lilac Purple

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE

BODY
Dimensions

147.7 x 68.7 x 8.5 mm (5.81 x 2.70 x 0.33 in)

Weight

163 g (5.75 oz)

Build

Front glass, back glass

SIM

Single SIM

BATTERY & CHARGING
Battery

3,000 mAh

Charging

Fast charging 15W

Vendi i karikimit

USB Type C

MEMORY
Ram

4GB

Memory Internal

64GB

Card slot

microSD, up to 400GB

DISPLAY
Display Type

Super AMOLED

Display Size

5.8"

Display Resolution

1440 x 2960 pixels

Display Protection

Corning Gorilla Glass 5

PLATFORM
Operating system
Chipset

Exynos 9810 Octa

CPU

Octa-core

GPU

Mali-G72 MP18

CAMERA
Main Camera

Single (12MP)

Features Main

LED flash, auto-HDR, panorama

Video Main

2160p@30/60fps, 1080p@30/60/240fps, 720p@960fps, HDR, dual-video rec., stereo sound rec., gyro-EIS & OIS (30fps)

Selfie Camera

Single (8MP)

Single Details

8 MP, f/1.7, 25mm (wide), 1/3.6", 1.22µm, AF

Features Selfie

Dual video call, Auto-HDR

Video Selfie

1440p@30fps

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers

3.5mm jack

Yes
32-bit/384kHz audio
Active noise cancellation with dedicated mic
Dolby Atmos sound
Tuned by AKG

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, aptX

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, BDS, GALILEO

NFC

Yes

Radio

No

USB

3.1, Type-C 1.0 reversible connector

FEATURES
Sensors

Iris scanner, fingerprint (rear-mounted), accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer, heart rate, SpO2
Samsung DeX
ANT+
Bixby natural language commands and dictation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Garancia e produktit

Garancia e produktit është 6 Muaj.