SAPO ERDHI

Apple iPad Pro 3th Gen, 11″, Wi-Fi+Cellular, 128GB

64,990 L

 

IPad Pro 3rd Gen, fuqizuar nga procesori Apple M1, me 8GB RAM dhe 128GB ROM, ju ofron një performancë të shkëlqyer ashtu sic vetëm Apple di ta mundësojë. Ekrani 11 inç Liquid Retina me rezolucion 2388 x 1668 piksel ofron një gamë të gjerë ngjyrash dhe imazhe vibrante duke ju mundësuar të shpalosni kreativitetin tuaj. Dizajni i mirënjohur i Apple me detaje elegante, trup të hollë dhe cepa të rrumbullakosur e bëjnë iPad-in jo vetëm estetik por dhe mjaft praktik për tu transportuar lehtësisht.

Ka stok

SKU: IPAD31-GR Modeli: A2459 Kategori: Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2021

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

247.6 x 178.5 x 5.9 mm

Weight

466 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina IPS LCD, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 600 nits (typ)

Display Size

11.0 inches, 366.5 cm2 (~82.9% screen-to-body ratio)

Display Resolution

1668 x 2388 pixels (~265 ppi density)

Refresh Rate

120Hz

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple M1

CPU

Octa-core (4×3.2 GHz & 4×2.6 GHz)

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

128GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 10MP)

Main Details

12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide)
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@25/30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort, magnetic connector

BATTERY
Battery

7538 mAh

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Pro

Garancia e produktit

12 Muaj