Të Përdorura

Dell Latitude E5470 14″, 8GB, 130GB SSD, Core i5

26,990 L

 

Laptop 14 inç i ndërtuar për produktivitet dhe performancë maksimale. Është i vogël dhe shumë kompakt. Ky model vjen me procesore të gjeneratës së 6-ë Core i5 dhe kartë grafikeIntel® HD Graphics 520. Falë hapsirës së madhe ruajtëse prej 130 GB-ësh mund të ruani dhe punoni çfarëdo lloj materiali apo dokumenti që ju nevojitet.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 130GB SSD
• 14″ IPS FHD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP122 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

2.6GHz Up to 3.0GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram type

DDR4

Memory

130GB SSD

Memory Slots

1x 2280 PCIe NVMe

SSD DETAILS

2280 PCIe NVMe

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Display Size

14''

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI model

Intel® Dual-Band Wireless-AC 8265 Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes, 10/100/1000 Ethernet

Bluetooth

V4.1

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
1 x Ethernet LAN (RJ-45)
1 x HDMI
1 x VGA (D-Sub)
1 x Combo headphone/mic port
1 x Docking connector
1 x USB Sleep-and-Charge

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Yes

BUILT-IN SPEAKERS

2 x 2W speakers

Camera
FRONT CAMERA

HD Camera

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium Polymer (LiPo)

BATTERY CAPACITY

62 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

4-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.82 kg

Dimensions

334 x 231 x 23.2 mm

Power
AC Power adapter

65 W

SECURITY
Fingerprint reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger