SAPO ERDHI

Apple iPad Pro 5th Gen, 12.9″ Wi-Fi+Cellular, 256GB

99,990 L

 

Performancë e shkëlqyer. Shfaqje të avancuara. Lidhje super e shpejtë. Karakteristika të fuqishme të Apple iPad Pro 5th Gen fale çipit Apple M1, CPU dhe GPU me 8 bërthama. Krijoni dizajne realiste, shijoni pafundësinë e ngjyrave me ekran të gjerë, peshë të lehtë dhe praktik për tu marrë kudo me vete, bateri jetëgjatë dhe karikim të shpejtë.

Ka stok

SKU: IPAD28-GR Modeli: A2461 Kategori: Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Space Gray

Announced

2021

NETWORK
Technology

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

280.6 x 214.9 x 6.4 mm (11.05 x 8.46 x 0.25 in)

Weight

682 g

SIM

Nano-SIM and eSIM

DISPLAY
Display Type

Liquid Retina XDR mini-LED LCD, 120Hz, HDR10, Dolby Vision, 1000 nits (typ), 1600 nits (peak)

Display Size

12.9 inches, 515.3 cm2 (~85.4% screen-to-body ratio)

Display Resolution

2048 x 2732 pixels, 4:3 ratio (~265 ppi density)

Display Protection

Scratch-resistant glass, oleophobic coating

PLATFORM
Chipset

Apple M1

CPU

Octa-core (4×3.2 GHz & 4xX.X GHz)

GPU

Apple GPU (8-core graphics)

MEMORY
Ram

8GB

Memory Internal

256GB

Card Slot

No

CAMERA
Main Camera

Dual (12MP, 10MP)

Main Details

12 MP, f/1.8, (wide), 1/3", 1.22µm, dual pixel PDAF
10 MP, f/2.4, 125˚ (ultrawide)
TOF 3D LiDAR scanner (depth)

Features Main

Quad-LED dual-tone flash, HDR

Video Main

4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps; gyro-EIS

Selfie Camera

Single (12MP)

Details

12 MP, f/2.4, 122˚ (ultrawide)

Features Selfie

Face detection, HDR, panorama

Video Selfie

1080p@25/30/60fps, gyro-EIS

SOUND
Loudspeaker

Yes, with stereo speakers (4 speakers)

3.5mm jack

No

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE, EDR

GPS

GPS, GLONASS, GALILEO, QZSS

USB

USB Type-C 4 (Thunderbolt 4), DisplayPort, magnetic connector

BATTERY
Battery

10758 mAh

FEATURES
Sensors

Face ID, accelerometer, gyro, barometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple iPad Pro

Garancia e produktit

12 Muaj