Monedhë

Kategoritë

Postimet e fundit

2 muaj më parë

15 ide dhuratash nga Shpresa.Al të cilat do lumturojnë të dashurit tuaj këtë fundvit

2 vjet më parë

PËR 1 ORË MERR PRODUKTIN NË DORË!

6 orë më parë

Google shiti 10 milionë telefonë Pixel në 2023

Ja vlen për tu parë:
- 3%
3 DITË OFERTA ONLINE
Ofertë!

Samsung Galaxy Book3 Ultra 16″, 32GB, 1TB SSD, Core i9

319,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 12%
OFERTA ONLINE
Ofertë!

Apple Watch Ultra

74,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 7%
BEST DEALS
Ofertë!

Asus Creator Laptop Q 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Core i9

129,990 L
Kurseni: 10,000 L
6 orë më parë

Përditësimi i ri One UI 6.1 sjell Galaxy AI në më shumë pajisje Galaxy

6 orë më parë

Google “ndryshon” pamjen e ndërfaqes së hyrjes dhe regjistrimit të llogarive

1 ditë më parë

Përjetoni përvojën më të jashtëzakonshme celulare me një nga pajisjet e serisë Galaxy S24

Ja vlen për tu parë:
- 15%
BEST DEALS
Ofertë!

Brother MFP Color Laser Printer DCP-L8410CDW

54,990 L
Kurseni: 10,000 L
- 11%
BEST DEALS
Ofertë!

Apple iMac 24″ 4.5K, 8GB, 256GB SSD, M1, 8-Core GPU – Orange

177,990 L
Kurseni: 22,000 L
3 DITË OFERTA ONLINE

Dyson Airwrap Complete Long

59,990 L
 
BEST DEALS

Apple iPhone 13 Pro

55,990 L57,990 L
 
1 ditë më parë

Google prezanton një model AI të hapur quajtur Gemma

1 ditë më parë

iPhone dominon listën e smartfonëve më të shitur në 2023

1 ditë më parë

Dyson, atje ku inovacioni është çelësi i suksesit, mundësuar nga Shpresa Al.

Ja vlen për tu parë:
SAPO ERDHI

Xiaomi Poco F5

41,490 L
 
BEST DEALS

Samsung Galaxy S21 Plus 5G

29,990 L
 
2 ditë më parë

OpenAI vlerësohet me 80 miliardë dollarë

2 ditë më parë

WhatsApp nuk do të lejojë që fotot e profilit të bëhen screenshot

2 ditë më parë

OnePlus rikthehet në biznesin e orëve inteligjente

3 ditë më parë

SHBA, Britania dhe Bashkimi Europian godasin grupin famëkeq të krimit kibernetik

3 ditë më parë

Ju dëshironi, Apple realizon, Shpresa Al mundëson.