Apple iPhone 13

41,990 L

 

Iphone 13, superfuqia juaj e re. 

Vjen me dizajn shumë rezistent dhe estetik në të njëjtën kohë. Është i pajisur me teknologjinë super të shpejtë celulare 5G dhe me kamera të nivelit profesional. Kapni foto me cilësi si asnjëherë më parë dhe modalitete të shumta të krijuara enkas për adhuruesit e fotografisë dhe videove.

Color

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
ANNOUNCED

2021, September 14

Color

Black, Blue, Green, Pink, Red, White

NETWORK
TECHNOLOGY

GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE / 5G

BODY
Dimensions

146.7 x 71.5 x 7.7 mm

Weight

174 g

Build

Glass front (Gorilla Glass), glass back (Gorilla Glass), aluminum frame

SIM

Single SIM (Nano-SIM and/or eSIM) or Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by)

BATTERY
Type

Li-Ion 3240 mAh, non-removable (12.41 Wh)

Charging

Fast charging (23W, unofficial rating), 50% in 30 min (advertised)
USB Power Delivery 2.0
MagSafe wireless charging 15W
Qi magnetic fast wireless charging 7.5W

MEMORY
Memory Internal

128GB

Card slot

No

Display
Display Type

Super Retina XDR OLED, HDR10, Dolby Vision, 800 nits (HBM), 1200 nits (peak)

Display Size

6.1 inches, 90.2 cm2 (~86.0% screen-to-body ratio)

Resolution

1170 x 2532 pixels, 19.5:9 ratio (~460 ppi density)

Protection

Scratch-resistant ceramic glass, oleophobic coating
Wide color gamut
True-tone

PLATFORM
OS

iOS 15, upgradable to iOS 15.2

Chipset

Apple A15 Bionic (5 nm)

CPU

Hexa-core (2×3.22 GHz Avalanche + 4xX.X GHz Blizzard)

GPU

Apple GPU (4-core graphics)

MAIN CAMERA
Dual

12 MP, f/1.6, 26mm (wide), 1.7µm, dual pixel PDAF, sensor-shift OIS
12 MP, f/2.4, 120˚, 13mm (ultrawide)

Features Main

Dual-LED dual-tone flash, HDR (photo/panorama)

Video Main

4K@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), stereo sound rec.

SELFIE CAMERA
Dual Selfie

12 MP, f/2.2, 23mm (wide), 1/3.6"
SL 3D, (depth/biometrics sensor)

Features Selfie

HDR

Video Selfie

4K@24/25/30/60fps, 1080p@30/60/120fps, gyro-EIS

SOUND
LOUDSPEAKER

Yes, with stereo speakers

3.5MM JACK

No

WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, hotspot

Bluetooth

5.0, A2DP, LE

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS, QZSS

NFC

Yes

RADIO

No

USB

Lightning, USB 2.0

FEATURES
SENSORS

Face ID, accelerometer, gyro, proximity, compass, barometer
Siri natural language commands and dictation
Ultra Wideband (UWB) support

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x iPhone 13

1 x Manual

1 x Charging Cable