Apple AirTag

3,490 L

 

AirTag nga Apple. Mund te vendoset ne sendet e perditshme si celesa, cante shpine, portofol etj. Ndihmon ne gjetjen e tyre nepermjet aplikacionit ne telefon. Tregon me saktesi te larte se ku ndodhet sendi ne te cilen eshte vendosur pajisja. Me permasa te vogla dhe peshe shume te lehte. Jetgjatesi baterie deri ne 12 muaj. ( 1 cope ne nje kuti )

Ka stok

SKU: CNG1536-W Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

• Bluetooth for proximity finding
• Apple-designed U1 chip for Ultra Wideband and Precision Finding
• NFC tap for Lost Mode

Speaker

Built-in speaker

Battery

User-replaceable CR2032 coin cell battery

Sensor

Accelerometer

Accessibility

• The Find My app is compatible with these iPhone accessibility features:
• VoiceOver
• Invert Colors
• Larger Text
• Compatibility with braille displays

System Requirements and Compatibility

• Apple ID
• iPhone and iPod touch models with iOS 14.5 or later
• iPad models with iPadOS 14.5 or later

Splash, Water, and Dust Resistance

Rated IP67 (maximum depth of 1 meter up to 30 minutes) under IEC standard 60529

DIMENSIONS
Size

• Diameter: 1.26 inches (31.9 mm)

• Height: 0.31 inch (8.0 mm)

Weight

0.39 ounce (11 grams)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • AirTag with CR2032 coin cell battery installed
  • Documentation