Ofertë!
OFERTA ONLINE

Apple Pencil 2nd Generation

11,990 L

Kurseni: 2,000 L

Lapsi Apple (gjenerata e dytë) ka precizion te lartë dhe është i shkëlqyer për vizatim, skicim, ngjyrosje, marrjen e shënimeve, shënimin e skedarëve PDF dhe jo vetëm. Është shume i lehtë  për t’u përdorur. I përshtatshëm për iPad Pro, iPad Air dhe iPad mini.

Ka stok

SKU: DUN510-W Modeli: MU8F2AM/A Kategori: Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

MU8F2AM/A

Color

White

Connection

Bluetooth

Features

Attaches magnetically for automatic charging and pairing

Compatibility
Brand Compatibility

Apple

Model Compatibility

iPad mini (6th generation)
iPad Pro 12.9-inch (5th generation)
iPad Pro 12.9-inch (4th generation)
iPad Pro 12.9-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (3rd generation)
iPad Pro 11-inch (2nd generation)
iPad Pro 11-inch (1st generation)
iPad Air (4th generation)

Operating System Compatibility

Apple iOS

Dimension & Weight
Dimension

166 x 8.9 x 8.9 mm

Weight

20.7 grams

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Apple Pencil